Home » » Solusi Darurat Ketika Gear Mundur Rewel!

Solusi Darurat Ketika Gear Mundur Rewel!

Written By HUSNI ZULFIKAR on Senin, 09 Mei 2016 | 04.57

Solusi Darurat Ketika Gear Mundur Rewel!

 Seorang pria memamerkan solusi darurat  ketika gigi transmisi mobilnya tidak bisa dipindah mundur. Tidak perlu banyak alat, tapi lebih penting lagi adalah presisi dan sistem kerjanya.
Pria berakun hexdude24 itu mengaku mendapatkan ide ini dari sebuah tangga tali pemadam kebakaran dengan pengait berupa rantai dan tabung besi. Ia lalu merangkainya sedemikian rupa seperti pada video, sehingga kapan pun mobil digerakkan ke depan, mobil akan tetap bergeser mundur.
Perlu diketahui juga bahwa solusi ini hanya bisa dilakukan jika mobil memiliki penggerak belakang (rear-wheel-drive).


Share this article :

4 komentar:

  1. Paykasa, günümüzün gelişmiş teknolojisinin meydana getirdiği bir ödeme şeklidir. Sizlerde bu platformdan alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için kullanışlı bir paykasa kart seçebilirsiniz. Online olarak hızlı Paykasa Fiyatları Paykasa kart ve bu sistem online alışveriş siteleri, oyun siteleri ve daha birçok alanda kullanılırken müşterinin aklında hiçbir soru işareti olmaması için tasarlanmış bir ürün. Piyasadaki diğer kartlar gibi standart 3-5 tane kod değil tüm ara kodları bulmak mümkün. Bu sayede güvenlik hat safada sağlanmaktadır. Bu uygulamanın temel amacı kredi kartı kullanmak için güvenilir bulmadığınız mecralarda kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz ve oyun oynayabilmenizdir. Alışveriş yapacağımız site her ne kadar güvenilir olsa da ödeme seçeneğinde tereddütten kurtulmamız biraz zor olmaktadır. Alışverişlerinizi Paykasa ile Hızlı Ve Kolay Yapabilirsiniz. Vermiş olduğumuz kart limitlerinden bir tanesini belirledikten sonra iletişime geçerek müşteri temsilcisine satın alınacak paykasa kartın söylenmesi gereklidir. Kayıtsız 2 dakika da paykasa al seçeneği ile sizlere sunulan kart sayesinde istediğiniz miktarda alım yapabilme şansına sahipsiniz. Ülkemizde kısa süre içinde çok fazla yaygınlaşan ve herkesin alışveriş konusunda tercih ettiği ödeme kart tabi ki yeni olduğundan dolayı fiyatlarında değişikliklerin olması da gayet doğal ve sıradan bir iş haline geliyor. Taklit edilemez ve kopyalanamaz. Paykasa kartı yaklaşık bir dakikada satın alabilirsiniz. Sitemiz, güvenlik önlemleri ve alışveriş seçeneklerinde olması gereken tüm özelliklere sahip iken sunduğu fiyatlarla da müşterilerinin ihtiyaçlarını güven içinde karşılamalarına yardımcı olmaya devam etmektedir. Pek çok firma olmasına rağmen bu firmalardan sadece 4-5 tanesi işini doğru yapmaktadırlar. Güvenilirliğini de bu sayede %100 oranında müşterilerine sunmuş oluyor.

    BalasHapus
  2. Paykasa, günümüzün gelişmiş teknolojisinin meydana getirdiği bir ödeme şeklidir. Sizlerde bu platformdan alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için kullanışlı bir paykasa kart seçebilirsiniz. Online olarak hızlı Paykasa Fiyatları Paykasa kart ve bu sistem online alışveriş siteleri, oyun siteleri ve daha birçok alanda kullanılırken müşterinin aklında hiçbir soru işareti olmaması için tasarlanmış bir ürün. Piyasadaki diğer kartlar gibi standart 3-5 tane kod değil tüm ara kodları bulmak mümkün. Bu sayede güvenlik hat safada sağlanmaktadır. Bu uygulamanın temel amacı kredi kartı kullanmak için güvenilir bulmadığınız mecralarda kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz ve oyun oynayabilmenizdir. Alışveriş yapacağımız site her ne kadar güvenilir olsa da ödeme seçeneğinde tereddütten kurtulmamız biraz zor olmaktadır. Alışverişlerinizi Paykasa ile Hızlı Ve Kolay Yapabilirsiniz. Vermiş olduğumuz kart limitlerinden bir tanesini belirledikten sonra iletişime geçerek müşteri temsilcisine satın alınacak paykasa kartın söylenmesi gereklidir. Kayıtsız 2 dakika da paykasa al seçeneği ile sizlere sunulan kart sayesinde istediğiniz miktarda alım yapabilme şansına sahipsiniz. Ülkemizde kısa süre içinde çok fazla yaygınlaşan ve herkesin alışveriş konusunda tercih ettiği ödeme kart tabi ki yeni olduğundan dolayı fiyatlarında değişikliklerin olması da gayet doğal ve sıradan bir iş haline geliyor. Taklit edilemez ve kopyalanamaz. Paykasa kartı yaklaşık bir dakikada satın alabilirsiniz. Sitemiz, güvenlik önlemleri ve alışveriş seçeneklerinde olması gereken tüm özelliklere sahip iken sunduğu fiyatlarla da müşterilerinin ihtiyaçlarını güven içinde karşılamalarına yardımcı olmaya devam etmektedir. Pek çok firma olmasına rağmen bu firmalardan sadece 4-5 tanesi işini doğru yapmaktadırlar. Güvenilirliğini de bu sayede %100 oranında müşterilerine sunmuş oluyor.

    BalasHapus